PRODUKTY BOX DESIGN

W ponad 20 letniej historii Pro-Ject Audio Systems uzyskał wyjątkowo dobrą opinię za sprawą produkcji doskonałych i cenowo dostępnych gramofonów, czym zrewolucjonizował rynek analogowy. Proste, lecz wysokiej jakości produkty w połączeniu z doskonałą jakością dźwięku najlepiej reprezentują tradycję firmy Pro-Ject Audio Systems.
Z tą samą ideą, jak było temu w wypadku gramofonów, pozwalamy sobie zaprezentować produkty Box Design – wysokiej jakości komponenty elektroniczne.

PODZESPOŁY WYWSOKIEJ JAKOŚCI

Wszystkie obudowy są wykonane z odlewanego metalu, panele frontowe ze szczotkowanego aluminium – co zapewnia 100% optymalizację rezonansów i dużą stabilnością. Żaden plastik!
Podzespoły wewnętrzne są wyselektowane pod względem ich audiofilskich parametrów dotyczy to zwłaszcza produktów SE. Komputerowo optymalizowany projekt w połączeniu z technologią SMD (Surface Mount Device) przenosi się na najlepszą jakość dźwięku w oparciu o krótkie ścieżki sygnałowe. Dla zachowania jakości sygnału wszystkie złącza są pozłacane.

JAKOŚĆ DŹWIĘKU

"Mniej (cech) = więcej (muzyki)": sprytny układ obwodów, krótki tor sygnału, najlepsze komponenty oraz zastosowanie progresywnych technologii cyfrowych umożliwiają osiągnięcie walorów dźwiękowych, których nie można się spodziewać na tym poziomie cenowym. Intensywne testy odsłuchowe tworzą finalny wybór wszystkich elementów każdego produktu.
Produkty Pro-Ject Box Design mają otwarty, przestrzenny, realistyczny dźwięk z wielką barwą i mnóstwem szczegółów. Słuchając Boxów doznajemy wrażenia wyzwolenia emocji zawartych w muzyce.

EUROPEJSKA PRODUKCJA

Aby wprowadzić nowe pomysły w życie oraz zagwarantować najwyższe możliwe standardy wykonania, wszystkie nasze produkty są pochodzenia ''Made in Europe''. Zaletą lokalizacji zakładów na terenie Unii Europejskiej są oczywiste: niezawodna komunikacja oraz wykwalifikowany personel. Krótkie dystansy pokonywane w ramach zakładów produkcyjnych pozwalają na jeszcze lepszą ochronę środowiska naturalnego.

ZASKAKUJĄCY POYIOM CENOWY

Produkty Box Design nie są tanimi rozwiązaniami, ale z powodu ich najwyższej jakości stanowią zadziwiającą wartość. Aby osiągnąć sensowny pułap cenowy było trzeba obalić dotychczasowy sposób myślenia o zasadach kalkulacji kosztów produktów elektronicznych. Zwykle 70% wartości urządzeń (wzmacniacz, odtwarzacz CD itp.) to wartość obudowy i tylko 30% wartości pozostaje na komponenty wewnątrz urządzenia. Uważamy, że należy płacić za funkcjonalność, która jest tak na dobrą sprawę potrzebna. Ztąd powstała idea produkcji urządzeń w małej obudowie. Wtedy 80% budżetu pozostaje na elementy, które naprawdę się liczą.
Innym bardzo ważnym elementem redukcji kosztów jest usuwanie niepotrzebnych funkcji urządzenia. Często kupujemy je z produktem ale rzadko lub wcale nie używamy. Modułowa koncepcja serii Box Design pozwala na budowę systemu właśnie tylko z komponentów i rozwiązań nam potrzebnych. Dlatego użytkownik produktów Box Design otrzymuje na pierwszym miejscu jakościowy dźwięk w bardzo rozsądnej cenie.

DLACTEGO WYBRAĆ PRO-JECT BOX DESIGN?

Można zadać sobie pytanie, dlaczego Pro-Ject, największy producent audiofilskich gramofonów na świecie, uruchamia produkcję własnej elektroniki korzystającej z najnowszych technologii cyfrowych?
Odpowiedź na to pytanie daje tak wielu miłośników muzyki, kiedy to produkty Box Design tworzą często pierwszy podstawowy krok na drodze do prawdziwego audiofilskiego świata.

NOWOCZESNY PRODUKT JEST...

mały, elegancki, funkcjonalny, łatwy w użyciu i niedrogi. Jeżeli dodamy audiofilską jakość dźwięku, otrzymujemy produkt Pro-Ject Audio. Box Design okazuje się być idealnym pomostem między nową ''Generacją iPoda'' i rzeczywistym zaangażowaniem się w audiofilstwo.

I NASTĘPNA SPRAWA...

wszystkie wzmacniacze i podzespoły rodziny Box Design oferują najwyższe standardy w reprodukcji dźwięku, dlatego też logicznie podczas odsłuchu żądaj wysokiej jakości kolumny głośnikowe. Zalecamy dokonania odsłuchu przed zakupem. Moc naszych urządzeń jest więcej niż dostateczna, nie powinno być problemu z doborem odpowiedniego głośnika. Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na odsłuchy do sieci salonów dealerskich Box Design.